Практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців у вищих навчальних закладах і проводиться на оснащених відповідним чином базах навчальних закладів, а також на сучасних підприємствах і в організаціях різних галузей господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, торгівлі і державного управління.

Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них, на базі отриманих у ВУЗі знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності. Залежно від конкретної спеціальності чи спеціалізації студентів практика може бути: навчальна, технологічна, експлуатаційна, конструкторська, педагогічна, економічна, науково-дослідна та інші види практики.

Завершальним етапом і одночасно підтвердженням проходження практики є належним чином оформлений звіт з практики, який як правило має таку структуру: титульна сторінка;щоденник;рецензія керівника практики від підприємства (організації);текст звіту з виконаними завданнями;програми.

Оптимальний обсяг звіту 35-40 сторінок друкованого тексту, виконаного на одній стороні окремих пронумерованих аркушів паперу. Щоденник практики заповнюється студентом самостійно, якщо інше не обумовлено при замовленні.

Отже, ви отримали достатньо знань і хочете проявити себе найкращим способом на практиці? Нові знайомства і безцінний досвід роботи на підприємстві (в організації). Але чи так усе насправді? Найчастіше студентів на практиці ніхто не чекає і вже точно не бажає ділитися досвідом. Замість цього вас просто відправлять додому або доручать виконання непотрібної монотонної роботи. Де ж добути необхідні знання для складання звіту по практиці? Якщо у вас не вистачає матеріалів для складання звіту або ви не знаєте, як його оформити – не варто зневірятися.

Ми допоможемо якісно і швидко написати звіт по практиці будь-якої складності з різних дисциплін. Буває й інша крайність. За 3-4 роки навчання ви зрозуміли, що майбутня професія вам не підходить. Давно працюєте не за фахом, і не хочете проходити практику технолога, інженера, або будь-яку іншу, не пов’язану з вашою теперішньою роботою. У такому випадку кращий варіант – замовити звіт з практики в через наший сервіс. Ми маємо великий досвід написання звітів з практики на замовлення, тому гарантуємо високу якість.

Замовити звіт з практики в Черкасах Ви можете:

  • зателефонувавши   097-524-04-02 або 063-676-42-28
  • завітавши в один з наших офісів: м. Черкаси, б. Шевченка 448 (р-н ЧДТУ), вул. Смілянська 86 (автошкола ТСОУ, р-н зал/вокзалу)
  • відправивши на електронну скриньку pc_uslugi@mail.ru листа
  • по Skype ponomar_julia
  • заповнивши анкету, яку можна скачати тут, та відіславши на нашу електронну скриньку
  • через спеціальну форму, яка  знаходиться нижче на даній сторінці

Обов’язково перед тим, як робити замовлення, уважно ознайомтися з умовами співпраці, розцінками та термінами виконання, оскільки Ваше погодження з умовами потрібно підтвердити в формі.

Отримане на електронну адресу (в т.ч. по формі через сайт та Skype) замовлення обробляється (не більше 8 робочих годин), після чого ми зв’язуємось з Вами для узгодження точної дати надання готової роботи і точної ціни на неї. Ви отримуєте № замовлення.

Днем початку виконання замовлення є день надходження попередньої або повної оплати.

Платники банківських переказів повинні враховувати той факт, що кошти надходять на картковий рахунок на протязі максимум 2-х днів. Виконана в термін робота відразу надсилається на електронну скриньку  (при умові повної оплати за неї, а також при надходженні на рахунок додаткової оплати, якщо Ви співпрацюєте по попередній оплаті), або отримується Вами особисто в електронному вигляді в офісі.

ФОРМА ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Корисна порада
Чим детальніше та правильніше Ви заповните форму замовлення, тим швидше ми опрацюємо Ваше замовлення та краще буде якість його виконання

Ваше Прізвище та ім'я (обов'язково):

Ваш email (обов'язково)

Мобільний номер телефону (обов'язково):

Вид роботи:

Тема (за потребою):

Дисципліна:

План роботи:

Вимоги до оформлення роботи:

Додаткова інформація (план, оформлення, вимоги):

Дані по яким вибирається варіант:
(№№ заліковки / варіанту / по списку у журналі / перша літера прізвища)

Дата готовності замовлення:

Ваш учбовий заклад:

Ваше запитання / повідомлення / пропозиція:

Файли / вкладення / завдання та інше (ім'я файлу повинне мати назву латиницею обов'язково!!!)

Введіть символи, що наведені нижче
captcha

Я ПОГОДЖУЮСЬ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ ТА РОЗЦІНКАМИ ПО ПРАЙСУ