Реферат є обов’язковою складовою самостійної роботи студента. Метою підготовки реферату є придбання навичок самостійної роботи з літературними джерелами, критичного аналізу прочитаного матеріалу, формулювання висновків. Орієнтовний обсяг реферату 7-15 сторінок формату А4, в окремих випадках до 20.

Обов’язковими вимогами до реферату є наявність: плану, вступу, основної частини, висновків, списку використаної літератури. Додаткові вимоги – ілюстрації у формі таблиць, графіків, схем. Особливістю реферату та його відмінністю від інших видів самостійної роботи студентів є те, що реферат, як правило, оцінюється викладачем з першої подачі і поверненню не підлягає. Тому навіть до такого, на перший погляд, незначному справі як виконання реферату на замовлення, наші фахівці ставляться з усією серйозністю. Адже отримана оцінка буде впливати на підсумковий бал з предмета, а також ставлення викладача до вас.

При оформленні замовлення на реферат, зверніть увагу: план (зміст)  реферату та список літератури не входять в загальну кількість сторінок. Тобто, якщо визамовили реферат на 10 сторінок - то з планом і літературою ви отримаєте 11 сторінок (т.я. вони сумарно рахуються по ціні 1-ї).

Замовити реферат в Черкасах Ви можете:

  • зателефонувавши   097-524-04-02 або 063-676-42-28
  • завітавши в один з наших офісів:
    м. Черкаси, б. Шевченка 448 (р-н ЧДТУ), вул. Смілянська 86 (автошкола ТСОУ, р-н зал/вокзалу)
  • відправивши на електронну скриньку pc_uslugi@mail.ru листа
  • по Skype ponomar_julia
  • заповнивши анкету, яку можна скачати тут, та відіславши на нашу електронну скриньку
  • через спеціальну форму, яка  знаходиться жижче на даній сторінці

Обов’язково перед тим, як робити замовлення, уважно ознайомтися з умовами співпраці, розцінками та термінами виконання, оскільки Ваше погодження з умовами потрібно підтвердити в формі.

Отримане на електронну адресу (в т.ч. по формі через сайт та Skype) замовлення обробляється (не більше 8 робочих годин), після чого ми зв’язуємось з Вами для узгодження точної дати надання готової роботи і точної ціни на неї. Ви отримуєте № замовлення.

Днем початку виконання замовлення є день надходження попередньої або повної оплати.

Платники банківських переказів повинні враховувати той факт, що кошти надходять на картковий рахунок на протязі максимум 2-х днів. Виконана в термін робота відразу надсилається на електронну скриньку  (при умові повної оплати за неї, а також при надходженні на рахунок додаткової оплати, якщо Ви співпрацюєте по попередній оплаті), або отримується Вами особисто в електронному вигляді в офісі.

ФОРМА ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Корисна порада
Чим детальніше та правильніше Ви заповните форму замовлення, тим швидше ми опрацюємо Ваше замовлення та краще буде якість його виконання

Ваше Прізвище та ім'я (обов'язково):

Ваш email (обов'язково)

Мобільний номер телефону (обов'язково):

Вид роботи:

Тема (за потребою):

Дисципліна:

План роботи:

Вимоги до оформлення роботи:

Додаткова інформація (план, оформлення, вимоги):

Дані по яким вибирається варіант:
(№№ заліковки / варіанту / по списку у журналі / перша літера прізвища)

Дата готовності замовлення:

Ваш учбовий заклад:

Ваше запитання / повідомлення / пропозиція:

Файли / вкладення / завдання та інше (ім'я файлу повинне мати назву латиницею обов'язково!!!)

Введіть символи, що наведені нижче
captcha

Я ПОГОДЖУЮСЬ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ ТА РОЗЦІНКАМИ ПО ПРАЙСУ