Курсова робота – це самостійне дослідження студента, свого роду науковий звіт, перевірка отриманих знань за пройдений курс навчання. Курсова робота демонструє вміння студентом ставити мету, виділяти завдання, формулювати проблеми і знаходити способи їх вирішення. А набуті в ході роботи над курсовою роботою вміння і навички викладати свої думки, виявляться корисними і в майбутньому – при написанні більш складних робіт – дипломної роботи або дисертації.

Курсова робота – це осмислений наукова праця, що підтверджує серйозне ставлення студента до досліджуваного в роботі питання, із зазначенням власної точки зору на вирішувану проблему. Замовляючи курсову роботу, ви можете бути впевнені, що ваша курсова робота буде відповідати вимогам вашого ВУЗу і побажанням вашого наукового керівника.

Ви отримаєте авторську роботу, виконану з використанням тільки сучасних і достовірних джерел, адекватних темі і рівню вашої курсової роботи. Навіть працюючи в режимі – “терміново”, ми не допускаємо плагіату.

Ми виконуємо курсові на замовлення будь-якої складності. І якщо Вам необхідна допомога в написанні курсової, Ви можете доручити виконання Вашої курсової роботи нашим фахівцям. Це позбавить вас він необхідності підбору та аналізу значної кількості літератури і дозволить отримати необхідні знання і роботу з мінімальними витратами часу і сил.

При формуванні замовлення на виконання курсової роботи вказуйте якомога точніші вимоги до роботи, якщо є методичка, затверджений план, наявність практичної частини або інші матеріали, які можна прикласти до курсової роботи – обов’язково додайте їх. Дана інформація потрібна тільки для того, щоб виконана курсова робота на ваше замовлення, максимально відповідала вимогам вашого ВНЗ. Ми приступаємо до написання курсової тільки після узгодження Плану роботи з Вами.

Передбачено доопрацювання, яке виконується на протязі, не менше ніж 3-х робочих днів. Доопрацювання, яке відповідає початковим вимогам при оформленні замовлення і узгодженим із замовником Плану, виконується безкоштовно. Якщо у Вас немає вільного часу або бажання виконувати курсову роботу самостійно, або, в силу некомпетентності, Ви переживаєте за гідне виконання курсової роботи, наші виконавці завжди раді Вам допомогти. Щоб зробити замовлення Вам потрібно просто заповнити форму замовлення.

Замовити курсову роботу в Черкасах Ви можете:

  • зателефонувавши   097-524-04-02 або 063-676-42-28
  • завітавши в один з наших офісів:
    м. Черкаси, б. Шевченка 448 (р-н ЧДТУ), вул. Смілянська 86 (автошкола ТСОУ, р-н зал/вокзалу)
  • відправивши на електронну скриньку copycenter_ck@mail.ru листа
  • по Skype ponomar_julia
  • заповнивши анкету, яку можна скачати тут, та відіславши на нашу електронну скриньку
  • через спеціальну форму, яка  знаходиться нижче на даній сторінці

Обов’язково перед тим, як робити замовлення, уважно ознайомтися з умовами співпраці, розцінками та термінами виконання, оскільки Ваше погодження з умовами потрібно підтвердити в формі.

Отримане на електронну адресу (в т.ч. по формі через сайт та Skype) замовлення обробляється (не більше 8 робочих годин), після чого ми зв’язуємось з Вами для узгодження точної дати надання готової роботи і точної ціни на неї. Ви отримуєте № замовлення.

Днем початку виконання замовлення є день надходження попередньої або повної оплати.

Платники банківських переказів повинні враховувати той факт, що кошти надходять на картковий рахунок на протязі максимум 2-х днів. Виконана в термін робота відразу надсилається на електронну скриньку  (при умові повної оплати за неї, а також при надходженні на рахунок додаткової оплати, якщо Ви співпрацюєте по попередній оплаті), або отримується Вами особисто в електронному вигляді в офісі.

ФОРМА ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Корисна порада
Чим детальніше та правильніше Ви заповните форму замовлення, тим швидше ми опрацюємо Ваше замовлення та краще буде якість його виконання

Ваше Прізвище та ім'я (обов'язково):

Ваш email (обов'язково)

Мобільний номер телефону (обов'язково):

Вид роботи:

Тема (за потребою):

Дисципліна:

План роботи:

Вимоги до оформлення роботи:

Додаткова інформація (план, оформлення, вимоги):

Дані по яким вибирається варіант:
(№№ заліковки / варіанту / по списку у журналі / перша літера прізвища)

Дата готовності замовлення:

Ваш учбовий заклад:

Ваше запитання / повідомлення / пропозиція:

Файли / вкладення / завдання та інше (ім'я файлу повинне мати назву латиницею обов'язково!!!)

Введіть символи, що наведені нижче
captcha

Я ПОГОДЖУЮСЬ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ ТА РОЗЦІНКАМИ ПО ПРАЙСУ