Своєчасне виконання домашньої контрольної роботи є важливим і обов’язковим етапом вивчення будь-якої навчальної дисципліни. При цьому в різних навчальних закладах контрольними можуть бути абсолютно різні завдання: теоретичні питання, тести, завдання, комплексні завдання: - Теоретичні питання, як правило, виконуються в реферативній формі обсягом 5 – 20 сторінок (залежно від вимог до контрольної роботи) і припускають наявність простого плану та списку літератури.

Тестові завдання. Студенту надані питання з варіантами відповідей, серед яких необхідно вибрати правильні. - Практичні завдання. Фахівці нашої компанії успішно і швидко виконують контрольні на замовлення з різних предметів: економіка, бухгалтерський облік, статистика, право, математика, фізика, хімія, англійська і т.д.

При замовленні контрольної роботи важливим моментом є обговорення всіх деталей виконуваної роботи. Так само, як і при замовленні курсової чи дипломної роботи, бажано надати методичні рекомендації та (або) побажання викладача, які слід враховувати при виконанні контрольної. Якщо контрольна робота виконується з певного варіанту, обов’язково вкажіть його. Вартість контрольної роботи залежить від рівня складності наданого завдання, обсягу, термінів виконання. Дізнатися точну ціну на виконання вашої контрольної роботи ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті.

Замовити контрольну роботу в Черкасах Ви можете:

  • зателефонувавши   097-524-04-02 або 063-676-42-28
  • завітавши в один з наших офісів:
    м. Черкаси, б. Шевченка 448 (р-н ЧДТУ)
    вул. Смілянська 86 (автошкола ТСОУ, р-н зал/вокзалу)
  • відправивши на електронну скриньку pc_uslugi@mail.ru листа
  • по Skype ponomar_julia
  • заповнивши анкету, яку можна скачати тут, та відіславши на нашу електронну скриньку
  • через спеціальну форму, яка  знаходиться нижче на даній сторінці

Обов’язково перед тим, як робити замовлення, уважно ознайомтеся з умовами співпраці, розцінками та термінами виконання, оскільки Ваше погодження з умовами потрібно підтвердити в формі.

Отримане на електронну адресу (в т.ч. по формі через сайт та Skype) замовлення обробляється (не більше 8 робочих годин), після чого ми зв’язуємось з Вами для узгодження точної дати надання готової роботи і точної ціни на неї. Ви отримуєте № замовлення.

Днем початку виконання замовлення є день надходження попередньої або повної оплати.

Платники банківських переказів повинні враховувати той факт, що кошти надходять на картковий рахунок на протязі максимум 2-х днів. Виконана в термін робота відразу надсилається на електронну скриньку  (при умові повної оплати за неї, а також при надходженні на рахунок додаткової оплати, якщо Ви співпрацюєте по попередній оплаті), або отримується Вами особисто в електронному вигляді в офісі.

ФОРМА ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Корисна порада
Чим детальніше та правильніше Ви заповните форму замовлення, тим швидше ми опрацюємо Ваше замовлення та краще буде якість його виконання

Ваше Прізвище та ім'я (обов'язково):

Ваш email (обов'язково)

Мобільний номер телефону (обов'язково):

Вид роботи:

Тема (за потребою):

Дисципліна:

План роботи:

Вимоги до оформлення роботи:

Додаткова інформація (план, оформлення, вимоги):

Дані по яким вибирається варіант:
(№№ заліковки / варіанту / по списку у журналі / перша літера прізвища)

Дата готовності замовлення:

Ваш учбовий заклад:

Ваше запитання / повідомлення / пропозиція:

Файли / вкладення / завдання та інше (ім'я файлу повинне мати назву латиницею обов'язково!!!)

Введіть символи, що наведені нижче
captcha

Я ПОГОДЖУЮСЬ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ ТА РОЗЦІНКАМИ ПО ПРАЙСУ