Дипломна робота є кваліфікаційною науковою працею, яка виконується студентом самостійно під керівництвом наукового керівника. Дипломна робота повинна бути результатом закінченого наукового дослідження, мати внутрішню єдність і свідчити про те, що автор володіє сучасними методами наукових досліджень і здатний самостійно вирішувати наукові завдання теоретичного і практичного спрямування. Виконання та захист дипломної поряд зі складанням державного іспиту є завершальним етапом навчання у вищому навчальному закладі, формою державної атестації випускників.

Написання дипломної роботи – це дуже важливе і відповідальне завдання. Адже, по суті, дипломна робота покликана ілюструвати всі ті знання і навички, які студент отримав за час навчання у вузі.

За час роботи нами накопичено величезний досвід виконання дипломних робіт на замовлення. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливо для студента отримати дійсно якісну роботу, адже сесія і без того приносить багато переживань. Для виконання дипломних робіт на замовлення залучаються найкращі фахівці, що володіють фундаментальними знаннями з озвученої теми, творчим підходом і практичним досвідом.

Правильна та логічна структура дипломної роботи – це запорука успіху розкриття теми. Процес уточнення структури складний і може тривати протягом усієї роботи над дослідженням.

Як правило, структура дипломної (магістерської) роботи має наступний вигляд:

1. Вступ
2. Основна частина (складається з декількох розділів і підрозділів до кожного відповідно)
3. Висновок
4. Список літератури
5. Додатки

Отже, Ви вирішили замовити дипломну роботу. Вітаємо! Значить, ви успішно відучилися 5-6 років. І це вже чудово! Залишилось підтвердити отримані знання. Для того, щоб здійснити замовлення дипломної роботи, вам досить ввести всю інформацію про неї в форму замовлення на нашому сайті або зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними вище телефонами.

Не забудьте, що для замовлення якісної дипломної роботи Вам все-таки буде потрібно прикласти деякі зусилля, а саме, – надати нам максимум інформації по темі вашої роботи: точні вимоги до диплома, методичні рекомендації, побажання наукового керівника, терміни і т.п.

Після отримання теми дипломної роботи та методичних рекомендацій з її написання, складається докладний план диплома. Складений план необхідно затвердити у наукового керівника, щоб потім, в разі зауважень наукового керівника до плану, не переписувати частину роботи.

Зверніть увагу

Ми приступаємо до написання дипломної тільки після узгодження Плану роботи з Вами. Всі доопрацювання згідно із затвердженим планом виконуються безкоштовно. Залежно від вимог наукового керівника робота може надаватися на перевірку або по розділам, або відразу в остаточному варіанті.

Зазвичай робота повертається нам на доопрацювання 1-3 рази. Зауважень керівника не слід боятися, тому що він просто зобов’язаний Вам їх зробити в силу цілого ряду причин. Найчастіше зауваження носять редакційний характер (щось прибрати, додати, поміняти місцями та інше) і не зачіпають концепцію роботи. Всі доробки, які відповідають початковим вимогам при оформленні замовлення, виконуються безкоштовно.

Ми супроводжуємо роботи до захисту. Скільки коштує написати диплом? Це питання цікавить багатьох наших клієнтів. Вартість дипломної роботи залежить від складності теми, вимог викладача, доступності матеріалу для аналізу, термінів, і т.д. Дізнатися точну вартість вашої дипломної роботи ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті. Додаткові послуги: рецензія, доповідь, презентація, роздатковий матеріал, анотація, відгук – можна замовити як на початку, так і після написання дипломної роботи. Написання даних робіт можливе лише за умови повної готовності дипломної роботи.

Замовити дипломну роботу в Черкасах Ви можете:

  • зателефонувавши   097-524-04-02 або 063-676-42-28
  • завітавши в один з наших офісів:
    м. Черкаси, б. Шевченка 448 (р-н ЧДТУ), вул. Смілянська 86 (автошкола ТСОУ, р-н зал/вокзалу)
  • відправивши на електронну скриньку pc_uslugi@mail.ru листа
  • по Skype ponomar_julia
  • заповнивши анкету, яку можна скачати тут, та відіславши на нашу електронну скриньку
  • через спеціальну форму, яка  знаходиться нижче на даній сторінці

Обов’язково перед тим, як робити замовлення, уважно ознайомтеся з умовами співпраці, розцінками та термінами виконання, оскільки Ваше погодження з умовами потрібно підтвердити в формі.

Отримане на електронну адресу (в т.ч. по формі через сайт та Skype) замовлення обробляється (не більше 8 робочих годин), після чого ми зв’язуємось з Вами для узгодження точної дати надання готової роботи і точної ціни на неї. Ви отримуєте № замовлення.

Днем початку виконання замовлення є день надходження попередньої або повної оплати.

Платники банківських переказів повинні враховувати той факт, що кошти надходять на картковий рахунок на протязі максимум 2-х днів. Виконана в термін робота відразу надсилається на електронну скриньку  (при умові повної оплати за неї, а також при надходженні на рахунок додаткової оплати, якщо Ви співпрацюєте по попередній оплаті), або отримується Вами особисто в електронному вигляді в офісі.

ФОРМА ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Корисна порада
Чим детальніше та правильніше Ви заповните форму замовлення, тим швидше ми опрацюємо Ваше замовлення та краще буде якість його виконання

Ваше Прізвище та ім'я (обов'язково):

Ваш email (обов'язково)

Мобільний номер телефону (обов'язково):

Вид роботи:

Тема (за потребою):

Дисципліна:

План роботи:

Вимоги до оформлення роботи:

Додаткова інформація (план, оформлення, вимоги):

Дані по яким вибирається варіант:
(№№ заліковки / варіанту / по списку у журналі / перша літера прізвища)

Дата готовності замовлення:

Ваш учбовий заклад:

Ваше запитання / повідомлення / пропозиція:

Файли / вкладення / завдання та інше (ім'я файлу повинне мати назву латиницею обов'язково!!!)

Введіть символи, що наведені нижче
captcha

Я ПОГОДЖУЮСЬ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ ТА РОЗЦІНКАМИ ПО ПРАЙСУ