Направлення інформативно-консультаційних послуг (написання контрольних, курсових, дипломних робіт в Черкасах) полягає в наданні допомоги студентам при виконанні студентських робіт. Успіх діяльності проекту визначається професійним, енергійним і згуртованим колективом працівників. Кожен виконавець має вищу магістерську освіту та досвіт роботи в вищих навчальних закладах в своєму напрямку. При роботі з клієнтами наша  команда використовує індивідуальний підхід, можливість виконання  нестандартних замовлень. Ми не прагнемо зробити одну–дві вигідних  для нас роботи, які не враховують інтереси наших партнерів.

Нам довіряють, тому що ми:

• маємо досвід та практику роботи з 2003 року
• працюємо на совість
• всі роботи робимо якісно
• поважаємо своїх клієнтів
• прагнемо не піднімати свої ціни
• надаємо гарантію супроводу

Перелік дисциплін, що виконуємо: облік, аудит, фінанси, економіка підприємства, менеджмент організацій, економетрія, вища математика, товарознавство, комерційна діяльність, менеджмент туризму, управління персоналом, правові дисципліни, гуманітарні та інші.


На сторінці ”попередньо оцінити“ Ви маєте можливість дати запит для попереднього оцінювання замовлення. Головне – правильно і максимально повно заповнити поля форми, прикріпити файли з методичними рекомендаціями та завданнями (обов’язкова умова – ім’я файлу повинне містити назву лише латиницею, інакше він просто не надійде на нашу скриньку). Відповідь по вартості замовлення ми намагатимемося дати в найкоротший термін (не більше 8-ми робочих годин).

Наша ціль – довгострокова і взаємовигідна співпраця!

Принципи роботи:

Оригінальність робіт

Кожна робота виконується строго під індивідуальні вимоги студента.  Ми гарантуємо, що Ви не знайдете свою роботу в Інтернеті або в інших джерелах. В роботах використовується бібліотечний матеріал, актуальні нормативні акти, аналітична інформація, статті з журналів, газет, новин.. Таким чином досягається ефект ексклюзивності кожної замовленої роботи.

Супровід

Безкоштовне і термінове виправлення в роботі можливих недоліків та особистих зауважень Вашого керівника.

Репутація

Ми не беремося до будь-якої роботи. Якщо ми з яких-небудь причин не можемо виконати  роботу, ми просто за неї не візьмемося. Якщо виконана робота не відповідає пред’явленим при замовленні вимогам, і Ви обґрунтуєте це, ми внесемо необхідні корективи у найкоротші терміни. Ми дуже піклуємося про нашу репутацію.

Конфіденційність

Принцип конфіденційності щодо будь-якої інформації, яка виходить від студента, є одним з головних для нас. Також ми поважаємо принцип анонімності студента.

Допомога особисто студенту

Полягає в можливості надання пояснень з питань замовленої роботи, що виникають у студента, особисто виконавцем.

Будемо раді бачити Вас в числі наших Поважних клієнтів!