набір тексту м. Черкаси

В нашому копіцентрі Ви маєте можливість замовити набір тексту будь-якої складності. Ми здійснюємо набір рукописного тексту, набір формул різної складності, побудову схем і графіків. Працюємо з відсканованим матеріалом.

Набір тексту в Черкасах здійснюється, як правило, в текстовому редакторі MS Word.

Текст може бути набрано з будь-якого носія інформації: друкарського, відсканованого, рукописних листів. Можливий набір із старих видань, що не піддаються скануванню і копіюванню. 

У документ можлива вставка малюнків, зображень, таблиць, формул, графіків і діаграм. Замовлення по набору тексту діляться залежно від ступеня складності роботи:

  • простий набір – набір і форматування простого тексту;
  • складний набір – набір і форматування тексту, вставка малюнків, зображень схем, формул, таблиць, графіків, тощо

Таблиці набираються як в текстовому редакторі MS Word так і у табличному – MS Exсel та можуть бути перенесені в інший формат.

Якщо Ви не знаєте як оформити реферат, курсову чи не взмозі довести до ідеального стану дипломний проект, пропонуємо звернутися за допомогою саме до нас. Ми відформатуємо матеріал, згідно вимог і методичних рекомендацій Вашого навчального закладу. Якщо вам потрібен текст,  ідеальний з усіх сторін, - грамотний, зв’язний, логічний, структурований, нарешті, красивий - замовте редагування тексту.

Вартість однієї сторінки оцінюється згідно параметрів: шифт – Times New Roman, міжрядковий інтервал – полуторний, поля, см. (ліве-верх-низ-праве) – 2,5-1,5-1,5-1,5.

За терміновість виконання послуг по роботі з текстом  передбачена надбавка по вартості у розмірі 50%

ВАРТІСТЬ НАБОРУ ТЕКСТУ В ЧЕРКАСАХ

перелік грн./ст.
 
 
набір титульного листа (в т.ч. роздрук), терміново   20,00
набір простого тексту 50,00
набір складного тексту (таблиці, схеми, формули і т.п.) 60,00
набір нестандартного тексту або підвищеного
рівня складності, в т.ч. англійською
70,00
форматування/редагування тексту
(залежно від складності та об’єму)
5,00-20,00/стр
технічний переклад 10,00/ст