Оцифровка відео Черкаси / Оцифровка видео ЧеркассыЗаписуючи дорогі нашому серцю моменти і події на відео, ми в першу чергу прагнемо, щоб ці кадри залишилися з нами надовго. Але записи на аналогових носіях (до яких відносяться відеокасети форматів VHS, miniDV, Video8), на жаль, недовговічні. З часом відбувається розмагнічування плівки, внаслідок чого сильно страждає якість зображення. До того ж відеоплівка має здатність легко розтягуватися і ушкоджуватися при необережному зверненні, злипатися, якщо касету довго не дивитися і не перемотувати.

Оцифрування відео касет дозволяє розв’язати цю проблему і позбавити себе від подібних неприємних сюрпризів.

По-перше, цифрові носії довговічніші. По-друге, оцифрування VHS і оцифрування miniDV дають можливість надалі самостійно створити необмежене число копій. По-третє, оцифрування відеозапису відкриває широкі можливості для подальшої обробки відео відповідно до індивідуальних побажань.

Варто відмітити, що оцифрування аудіо касет також є відмінним способом збереження, що матиме для Вас цінність.

Ціна оцифровки відео та аудіо касет в Черкасах складає  150,00 грн
за касетну годину (кожна неповна година округлюється до 60 хв).

Термін виконання замовлення: 5-10 робочих днів.

За термінові замовлення передбачена надбавка до вартості +50% 

За додаткову плату здійснюємо переформатування відеозапису
та розбивку загального відео на окремі відеофайли.

*** Просимо надавати свою камеру при замовленні оцифрування касет
формату mini-DV та Digitak-8

Додатково пропонуємо послугу створення графічного дизайну обкладинки диска, на який записується оцифрована інформація, а також дизайн зображення згідно тематики оцифровки, яке ще і можна надрукувати на самому диску.