Допомога в написанні студентських робіт: дипломні роботи, курсові роботи, звіти з практики

Прорахунок вартості робіт ми надаємо лише після отримання від Вас файлу з методичними рекомендаціями, теми та бажаних термінів виконання по Viber/Telegram +38 (093) 860 79 47 Прохання прочитати уважно дану інформацію з метою запобігання спірних ситуацій під час нашої з Вами співпраці!

УМОВИ СПІВПРАЦІ ТА ГАРАНТІЇ, ЯКІ МИ НЕСЕМО

1. Наша Компанія здійснює свою діяльність офіційно в установленому законом порядку. Основним видом діяльності є надання інформаційних послуг.

2. Кожну письмову роботу ми перевіряємо на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, відповідності теми, змісту.

3. До вартості робіт не входить послуга оформлення титульних листів, календарних планів та подібної документації.

4. Курсові та дипломні роботи виконуються лише за умови наявності методичних вказівок та попередньо затвердженого викладачем плану. План надається виконавцем в разі його відсутності. В випадку відсутності методичних вказівок або відмови від затвердження плану у викладача, гарантія супроводу не надається.

5. Передбачене разове безкоштовне доопрацювання замовлення, яке виконується протягом від 3-х до 5-ти роб. днів, крім випадків, наведених у пунктах 5.1-5.5.

До безкоштовного доопрацювання дипломної, курсової, контрольної, реферату або будь-який інший письмової роботи НЕ ВІДНОСЯТЬСЯ:

5.1 доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи; 5.2 доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи; 5.3 доопрацювання, пов’язані з використанням в роботі джерел і матеріалів, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення; 5.4 доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні; 5.5 доопрацювання, пов’язані зі зміною обсягу роботи, або вимогами, не передбаченими методичними вказівками.

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату. Тому, при оформленні замовлення, максимально докладно вказуйте всі вимоги до виконання роботи.

6. Ви несете відповідальність за надання відомостей по вашому замовленні. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структура, список літератури тощо), згідно з якими ми і будемо виконувати Ваше замовлення.

7. Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за здачу її викладачу. Рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, а й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання вашого викладача.

8. Ми не несемо відповідальність за Ваші стосунки з викладачем у разі упередженого ставлення з його боку або необгрунтованої відмови прийняти роботу. Ми настійно рекомендуємо прочитати роботу перед захистом 2-3 рази. Також роботу потрібно показати своєму керівнику, так як часто буває, що у викладача існує своє бачення теми, яке вимагає внести деякі корективи в роботу.

9. Якщо ви виявили в роботі явні чи удавані недоліки і вирішили їх виправити самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі та витрат Вашого часу.

10. У разі відмови Замовника від послуг Компанії з будь-яких причин, аванс в розмірі 75% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, або вже готова).

11. Захист роботи здійснюється Вами самостійно. Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка, отримана на захисті, не є підставою для повернення грошей.

12. Кожна робота пишеться індивідуально і існує в єдиному екземплярі. Ми не вважаємо плагіатом цитування літератури (за наявності достовірної посилання на джерело) і законодавчих актів. Але обмежуємо в обсязі таких цитат (вони не повинні перевищувати 1 сторінку), якщо інше не вимагається в завданні. Винятки за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат із законодавства, або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

13. Ми прагнемо виконувати замовлення наших клієнтів досить швидко. При цьому, якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи (курсові роботи виконуються в строк від 14-х до 22-ти днів, дипломні від 1-го до 3-х місяців). За терміновість виконання замовлень, передбачена надбавка до вартості у розмірі 50%.

14. Готові роботи надаються лише в електронному вигляді. При бажанні роздрукувати готове замовлення в нашому офісі по цінам згідно прайсу копіцентру.

15. Ми не беремося за будь-яку роботу. Якщо ми з яких-небудь причин не можемо виконати роботу, ми просто за неї не візьмемося.

16. Ми піклуємося про нашу репутацію. Більшість наших нових клієнтів складають люди, що користуються нашими послугами за рекомендацією людей, що вже стали нашими замовниками.

17. По роботах, виконаних під замовлення, гарантована їх конфіденційність.

18. Ми не несемо відповідальність: – за неповернення друкованих методичних вказівок, додатків (рекомендуємо залишати копії); – за точні терміни виконання під час учбових сесій (по причині великої завантаженості виконавців, деякі замовлення можуть бути надані Вам з затримкою терміном 3 і більше днів, окрім робіт, оплачених з 50% надбавкою по терміновості). Рекомендуємо роботи замовляти завчасно!!!

19. При не зарахуванні придбаної роботи Вашим викладачем, в т.ч. після доопрацювань, або відмови Вами від замовлення по будь-яким причинам, ГРОШІ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

 

УВАГА!!!

Щоб уникнути затримок по виконанню замовлень під час учбової сесії по причині високого рівня завантаженості,  рекомендуємо роботи ЗАМОВЛЯТИ ЗАВЧАСНО!!!