Готовий макет — це файл, що повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також якої-небудь додрукарської підготовки.
Вартість додрукарської підготовки, в разі не відповідності Ваших файлів технічним вимогам
складає від 30,00 грн.

Просимо враховувати наступне:
Кольори, що Ви бачите при перегляді на екрані можуть відрізнятися від кольорів готової продукції. Оригінал-макет затверджується замовником в офісі або за допомогою електронної пошти.
УВАГА !!! 

При затвердженні макету ЗАМОВНИК САМ виступає в ролі коректора і НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  ЗА ГОТОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ СТОСОВНО ДИЗАЙНУ,  ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ПОМИЛОК У МАКЕТІ!

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ГОТОВИХ МАКЕТІВ

1. Оригінал-макети приймаються в таких форматах:

Векторні формати: .eps, .pdf, ai, .cdr (не вище X4 версії).
Растрові формати: .tiff, .psd.

Матеріали в інших форматах, а також підготовлені в програмних продуктах Microsoft (Word, Excel, PowerPoint), макетами не являються і приймаються з доплатою за доробку. Макети в Microsoft Publisher не приймаються.

2. Широкоформатні макети повинні бути зроблені в масштабі 1:1. Формат готової продукції вказується в назві файлу в міліметрах.

3. Для макетів цифрового, офсетного та широкоформатного друку колірна модель повинна бути CMYK для всіх об’єктів, у тому числі і растрових, вбудованих у файл.

4. Необхідне розширення для офсетного і цифрового друку – 300 px. Для широкоформатного друку роздільна здатність графічних об’єктів залежить від їх геометричних розмірів і коливається в діапазоні від 50 до 150 px: чим більший розмір зображення – тим менша роздільна здатність. Відповідно: ілюстрації формату А3 і менше – повинні мати роздільну здатність 300 px, а ілюстрації формату А1 та більше мають бути з роздільною здатністю 150 px.

5. Всі текстові об’єкти повинні бути конвертовані в криві.

6. У растровых файлах всі слої мають бути об’єднані в один.

7. Всі растрові об’єкти в векторному файлі повинні бути вбудовані в макет, або мають бути вислані разом з макетом. Ефекти векторних редакторів, такі як тінь та інші аналогічні, повинні бути растровані.

8. Вильоти зображення під обрізку повинні бути не менше 4 мм з кожної сторони.

9. Всі важливі елементи макета повинні бути на відстані (внутрішні) мінімум 4 мм до лінії різу.

Для прикладу:
Дообрізний формат візитки: 54х94 мм, післяобрізний розмір буде 50х90 мм;
Дообрізний формат листівки: 103х214 мм, післяобрізний розмір буде 99х210 мм.

Неправильний розмір  - основна помилка наших клієнтів, що надають готові макети!
Шаблони готових заготовок можна скачувати з наших сторінок!

Приклад оформлення візитної картки

VILETY_site_UA
Розмір макету (дообрізний) 94х54 мм, розмір готової візитки після обріза 90х50 мм.
Інформаційна частина (адреси, телефони, імена, посади, логотип, назва фірми і т. п.) повинна розташовуватися не ближче 4 мм до краю макету, з урахуванням припуску. Тобто, вся інформація повинна поміститися на площі 86х46 мм.

10. Файли для плоттерної порізки приймаються в форматах: CDR, PDF

Лінія різу вказується в макеті чорною векторною кривою (абрисом 0,1 мм) понад друкованим зображенням. Вильоти друкованого зображення за лінію різу – 1 мм.

Кожнен вузол кривої порізки – це підйом / розворот ножа, необхідно мінімізувати кількість вузлів (точок) у кривій.