Порядок та умови співпраці

1. Замовлення з розробки оригінал-макету приймається лише на основі технічного завдання, яке формується замовником, та містить побажання щодо змісту інформації, розміщення графічних елементів, бажаної кольорової гамми та ін.

2. Термін розробки макету становить від 1-го до 3-х робочих днів (залежить від складності завдання та завантаженості дизайнера), в де-яких випадках до 7 робочих днів (багатосторінкова продукція або інші складні замовлення).

3. Передбачено 2 безкоштовних доопрацювання макету. Наступні 2 доопрацювання відбуваються лише за умови доплати у розмірі 50% до первинної вартості розробки.

4. При затвердженні розробленого оригінал-макету, Замовник сам виступає в ролі коректора та несе відповідальність за результат готової продукції, стосовно змісту, інформації, оформлення, граматичних помилок та інших недоліків стосовно дизайну. Прохання уважно перевіряти і затверджувати макет!

5. Після письмового затвердження макету Замовником, претензії щодо дизайну не приймаються.

6. В разі надання Замовником свого макету, що не відповідає технічним вимогам допуску до друку, передбачена технічна підготовка даного файлу, що передбачає доплату до вартості продукції, згідно прайсу, та становить від 30 грн., залежно від складності.

7. Постачальник готової поліграфічної продукції не несе відповідальність за зміст оригінал-макету, наданого Замовником, а саме: інформацію, авторські права, графічні зображення, кольори, розміщення, шрифти та інше.

8. Претензії щодо якості готової продукції приймаються безпосередньо від особи, яка оформлювала замовлення, на протязі 2-х робочих днів, після отримання готової продукції  при умові надання доказів (фото), які надсилаються Постачальником на виробництво для вирішення проблемного питання про. Розгляд претензій виробництвом та їх вирішення відбувається на протязі 3-х робочих днів після пред’явлення рекламації. Постачальник не несе відповідальність за результат розгляду претензій виробництвом.

9. Постачальник не несе відповідальність за несвоєчасну доставку в офіс постачальника готової продукції перевізником «Нова Пошта», та встановлює попередження про можливу затримку в 1-2 роб. дні, яка іноді відбувається по вині перевізника, а саме: передсвяткові та святкові дні, складні погодні умови, тощо.

10. Передбачена безкоштовна доставка готового поліграфічного замовлення, надрукованого на нашому виробництві, в найближче відділення Нової пошти або по адресі замовника (за умови 100% оплати замовлення).