tablets2

Основні характеристики

Основа

Склейка розворотів відбувається за технологією фотокниг StandartBook. В фотопланшетах не використовують пластикові або картонні прошарки між розворотами сторінок. У той же час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів.

Папір

Розвороти планшетів друкується на фотопапері Fujicolor Crystal Archive Lustre, використовуючи при цьому мінілабораторії Noritsu 34 PRO.

Фотообкладинка

Це базова обкладинка всіх наших фотокниг і планшетів. Вона тверда, видрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

планшети на випускний у садочок Черкаси

Вартість  виготовлення  випускних фотопланшетів в Черкасах*

20х30 см min 10
1 розворот 130
2 розвороти 150

* Вартість вказана за термін виготовлення 7 робочих днів при умові оплати до 14.00 без урахування розробки оригінал-дизайну фотокниги (тобто за Ваш готовий оригінал-макет, який відповідає нашим технічним вимогам).

* Вартість розробки оригінал-макету нашим дизайнером 10,00 грн/фото. Термін підготовки оригінал-макету в нетерміновому порядку до 3-4 роб. днів, в терміновому – 1-2 робочих дня (терміни можуть змінюватись в залежності від кількості фотографій).

* За термінові замовлення передбачена надбавка до ціни 50%.

* Можлива персоналізація обкладинки та 2-х розворотів  (при замовленні мін. 2-х екз.)

* До вартості за тираж додавати коефіцієнт 80 (наприклад, при замовленні 10 шт планшетів за ціною 120 грн / шт, вартість складе 1200 + 80 =1280 грн)